• +421 905 485 153
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Pon - Ned 8:00 - 18:00

Psychologické kurzy | školenia

Vzdelávanie v oblasti psychológie | kurzy - školenia - semináre

Kurz NLP programovanie mysle

Chcete zlepšiť svoju komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať tipy a metódy na úspešnú komunikáciu pre oblasť pracovného života, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa reči tela, zlepšiť svoju tonalitu a spoznaž efektívne komunikačné techniky. Potom je tento kurz šitý priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá úspešných komunikátorov v osobnom, partnerskom aj pracovnom živote cez NLP.

kurz nlp programovanie mysle psychologia skolenie

Viac informácii

 
 Kurz neverbálna komunikácia a reč tela

Kurz neverbálnej komunikácie a reči tela v praxi. naučte sa rozpoznať neverbalitu pri kontakte a komunikácii s druhými ľuďmi. Toto školenie Vám vďaka skúseným lektorom a školitelom umožní získať teoretické aj praktické vedomosti a zručnosti, ktoré využijete nielen v pracovnom živote, ale predovšetkým Vám poskytne informácie a metódy uplatnitelné aj v osobnom či vzťahovom živote. Investujte vďaka tomuto školeniu do seba a získajte tak maximum prostredníctvom ďalšieho vzdelávania.

kurz neverbalna komunikacia neverbalita trening

Viac informácii

 
Kurz proti manipulačné techniky a manipulácia

Kurz proti manipulačnéč techniky a anti manipulácia je určený všetkým záujemcom, ktorí sa v osobnom či pracovnom živote stretávajú s manipulátormi. Máte vo svojom okolí kolegu, šéfa, partnera či známych ktorý využívajú manipuláciu v komunikácii a osobnom kontakte ? Ste ten kto pociťuje, že stretnutie s istými ľuďmi Vám prináša problémy a trápenia ? Máte nedostatky v komunikácii s okolím ? Neviete povedať mnohým ľuďom nie ? Potom je uvedené školenie cielené práve pre Vás.

kurz manipulacie manipulacne techniky

Viac informácii

 
Kurz emočnej a sociálnej inteligencie

Kurz  emočnej a sociálnej inteligencie prináša poznatky nielen v teoretickej rovine, ale predovšetkým praktické techniky a metódy ako zvýšiť a zlepšiť svoju EQ aj SQ. Sociálna a emočná inteligencia znamená dôležitú súčasť pre každého jedinca. Prináša ľuďom schopnosť nadväzovať a udržiavať medziľudské vzťahy, lepšie komunikovať, spoznávať či viesť dobrý a kvalitný sociálny život. Ak pociťujete potrebu zlepšiť sa a zmeniť EQ a SQ, investujte do seba vďaka školeniu.

kurz emocna inteligencia socialna inteligencia seminar

Viac informácii

 
SPV - sociálno psychologický výcvik v praxi

Kurz prezentačných zručností prináša záujemcom o školenie možnosť získať vedomosti o tom, ako skvele a efektívne prednášať pred publikom, ako komunikovať svoje myšlienky na verejnosti, ako osloviť väčšiu skupinu ľudí, ako bojovať s trémou a nervozitou pred verejným vystúpením, ako zaujať a priniesť entuziazmus a zanietenie do svojich prezentáciii a komunikácie. Kurz organizujeme individuálne, pre zímy aj skupiny. Neváhajte, prihláste sa a investujte do svojho sebarozvoja.

kurz socialno psychologicky vycvik spv

Viac informácii

 
Tréning mozgu, pamäte a koncentrácie

Kurz na zlepšenie mentálnej kondície, tréning mentálnych a kognitívnych zručností, pamäte či koncentrácie. Na tomto kurze vďaka lektorom pracujúcim s ľuďmi v praxi získate metódy a techniky na zlepšenie svojich kognitívnych schopností. Mentálne zdravie sa dá udrťiavať a zlepšobvať. 

kurz trening mozgu psychologia kognitivne funkcie

Viac informácii

 
Kurz hypnózy a autohypnózy

Kurz hypnózy a autohypnózy prináša záujemcom o školenie možnosť získať informácie aj praktické zručnosti v oblasti hypnózy. Chcete pomôcť sebe či pomáhať iným ? Potom je predmetné školen ie určené práve Vám. naučíte sa ako hypnotizovať a ako používať hypnózu a autohypnózu v praktickom živote. Vďaka tomu zlepšíte svoje mentálne, duševné aj fyzické zdravie sebe alebo iným ľuďom. Naučte sa metóde hypnózy, investujte do vzdelania a získajte maximum vďaka školeniu.

kurz hypnozy psychologia skolenie autohypnoza

Viac informácii

 

 

Garancia spokojnosti


 • 100% zákaznícky servis
 • Široká ponuka kurzov
 • Individuálne školenia
 • Skupinové kurzy
 • 97% spokojnosť klientov
 • Kurzy šité na mieru
 • Flexibilné termíny
 • Skvelé ceny
 • 2600+ realizovaných školení
 • Skúsený koučovia a lektori
 • Moderné školiace trendy
 • Rýchle reagovanie
 1. 100% profesionalita lektorov
 2. Šité na mieru zákazníka
 3. Rýchla dostupnosť
 4. Osobne aj online

Máte záujem o osobnostný a kariérny rast ? Hľadáte inšpiratívny, cenovo výhodný kurz, školenie či tréning šitý priamo na mieru ? Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, kariérneho a vzťahového rozvoja a vzdelávania. Analyzujeme potreby a navrhujeme pre Vás efektívne riešenia. Pre jednotlivcov, firmy aj organizácie. Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme. Či už absolvujete vybraný kurz individuálne, alebo dáte prednosť skupinovému školeniu či firemnému vzdelávaniu - pripravíme a realizujeme Vám ho na mieru. S tímom odborných konzultantov, koučov a lektorov sme Vám v oblasti kariérneho a osobného rozvoja plne k dispozícii. Budeme radi, ak si vyberiete z našej bohatej ponuky - poradenstva, tréningov, seminárov a ďalšieho odborného vzdelávania. V prípade záujmu a otázok sme tu kedykoľvek pre Vás: Infolinka: +421 905 485 153


 
kurzy skolenia seminare pre verejnost individualne skupinove
 
psychologia kurzy vzdelavanie skolenie hypnoza terapia poradenstvo