• +421 905 485 153
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Pon - Ned 8:00 - 18:00

Kurz ruštiny | ruský jazyk pre začiatočníkov aj pokročilých v praxi

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Vzdelávanie ruského jazyka sa špecializuje na vyučovanie ruštiny pre deti aj pre dospelých. Úspešne vyučujeme aj iné jazyky. V našej škole bol vytvorený vzdelávací program pre vyučovanie ruského jazyka ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre tých, kto chce zlepšiť svoje jazykové znalosti. Nachádzame sa v centre Bratislavy, ale máte možnosť sa učiť aj vo vašich priestoroch, v kancelárii alebo doma online formou, všetko pre vaše pohodlie. Naši lektori majú skutočnú vášeň k ruskému jazyku a kultúre. Preferujeme individuálny prístup ku každému študentovi a dôraz sa kladie na aktívne používanie jazyka v jeho prirodzenej forme.

 

Anotácia kurzu:

Poďte na to poctivo a so všetkým, čo k tomu patrí. Všeobecný kurz ruského jazyka Vám ponúka možnosť efektívne a sebavedomo komunikovať. Vo veľkej miere budete konverzovať a prirodzene si rozšírite slovnú zásobu. Prelúskate sa gramatikou a zdokonalíte si počúvanie, čítanie, písanie či výslovnosť. Jazykové kurzy prebiehajú v priestoroch našej vzdelávacej inštitúcie, vo vkusne a moderne zariadených učebniach. Garantujeme Vám intenzívnu komunikáciu v 5 až 9 početných malých kurzových skupinkách. Kurz je určený všetkým, ktorí potrebujú ovládať okrem efektívnej komunikácie v cudzom jazyku aj gramatiku. Na našom všeobecnom kurze ruštiny si rýchlo osvojíte všetky aspekty ruského jazyka - jeho slovnú zásobu, výslovnosť a komunikáciu. Pokročilí si osvoja odbornejšiu terminológiu a zlepšia svoj ústny ako aj písomný prejav.

 

  • s nami sa naučíte komunikovať a aktívne používať ruský jazyk v osobnej aj pracovnej sfére
  • aby ste ako študenti čo najrýchlejšie napredovali v jazyku, vedieme hodiny v ruskom jazyku
  • vďaka dôrazu na všetky jazykové zručnosti sa naše kurzy stretávajú s vysokou efektivitou
  • odbúrate neistotu v gramatike a ústnom prejave a naučíte sa prirodzene vystupovať 
  • verbálna a neverbálna asertivita a umenie asertívnej interakcie v ruskom jazyku 
  • ... mnoho mnoho iného z oblasti ruského jazyka a ruštiny v hovorovej praxi

 

Úrovne kurzu:
A1 - začiatočníci,     A2 - pokročilí začiatočníci,      B1 - mierne pokročilí,      B2 - pokročilí,     C1 - experti,      Obchodná ruština,      Individuálne & Kolektívne kurzy

A1. ÚPLNÍ ZAČIATOČNÍCI
Začneme sa učiť ruský jazyk od začiatku, krok za krokom, čítať, písať i rozprávať.

A2. ZAČIATOČNÍCI
Zopakujeme si to, čo už vieme a spravíme veľký krok vpred: naučíme sa mnoho nových slov, budeme sa zaoberať gramatikou, čítať a prekladať krátke texty, naučíme sa hovoriť po rusky a "prežiť" v rusky hovoriacom prostredí.

B1. MIERNE POKROČILÍ
V týchto skupinách sa už naši študenti neboja rozprávať po rusky, učia sa riešiť praktické problémy, ktoré prináša každodenný život. Zaoberáme sa tu nielen gramatikou a slovnou zásobou, ale aj hraním, počúvaním piesní, či pozeraním filmov v ruskom jazyku.

B1-В2. MIERNE POKROČILÍ
Výučba jazyka na tejto úrovni je veľkým krokom vpred. Rozšírenie slovnej zásoby a zložitejšia gramatika, ale aj sledovanie filmov a počúvanie textov - to všetko ako príprava k zloženiu skúšky a získaniu certifikátu. Po absolvovaní tohto kurzu sa vám bude dobre a sebavedomo komunikovať v ruštine.

B2. STREDNE POKROČILÍ
Po ukončení tohto kurzu už naši študenti vedia riešiť každodenné problémy a ľahko komunikujú s rôznymi ľuďmi na rôzne témy. Vedia si prečítať noviny a časopisy, pozerať filmy v ruštine bez titulkov, či obratne používať rôzne štýly reči.

C1. VYŠŠIE POKROČILÍ
Toto je skupina pre plynulo hovoriacich ľudí. Voľné diskusie na ľubovoľné témy, žívá komunikácia, hry, spisovný písaný jazyk, sledovanie a diskusia o aktuálnom dianí – toto všetko je súčasťou C1 kurzu.

Program "Ruský jazyk v obchodnej sfére"
Program je určený biznismenom spoločností, ktoré majú obchodné styky s ruskými partnermi, pracovníkom zahraničného obchodu, študentom škôl ekonomického smeru, zahraničným odborníkom a manažérom na strednej a vyššej pozícii, ktorí pracujú v ruských spoločnostiach.

 

Príďte sa pozrieť na hodiny ruštiny: s našou vynikajúcou lektorkou a skvelým lektorom, ktorí Vás uvedú do fascinujúceho sveta ruštiny. Naučte sa základné ruské frázy, s ktorými si vystačíte pri svojej prvej návšteve Ruska. Zájdite ešte ďalej a objavujte ruský jazyk, pričom získate jazykovú gramotnosť vo všetkých oblastiach, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri každodennej komunikácii. Môžete si vybrať aj vyššiu jazykovú úroveň a stať sa znalcom ruského jazyka. Či už Vás čaká maturitná skúška, štátna jazyková skúška, celoeurópska jazyková skúška ECL alebo stáž v rusky hovoriacej krajine. Prípravu nechajte na nás a my z Vás spravíme odborníkov.

Učíme z certifikovaných učebníc: ruského jazyka, ktoré spracovali pedagogickí odborníci. Pri výučbe kladieme dôraz na všetky štyri jazykové zručnosti. Len tak dokážete rýchlo napredovať v jazyku. To je aj dôvod, prečo sú naši študenti nadmieru spokojní a zostávajú verní našej vzdelávacej agentúre. Je pre nás dôležitý priateľský prístup a Vaša spokojnosť. Radi Vám ukážeme naše kvality, stačí len navštíviť našu jazykovú školu a presvedčiť sa na vlastnej koži. Pracujeme s kvalitnými a osvedčenými didaktickými materiálmi, pričom sa neobmedzujeme len na knihy a pracovné zošity, ale pri výučbe používame aj rôzne autentické doplnkové materiály, audiovizuálnu techniku a internet. Materiály pripravené lektorom v cene kurzu.

Čo sa naučíte na kurze:  s nami sa rýchlo naučíte komunikovať a aktívne používať ruský jazyk. Aby ste ako naši študenti čo najrýchlejšie napredovali v cudzom jazyku, vedieme naše hodiny v čo najväčšej miere v ruskom jazyku. Vďaka dôrazu na všetky jazykové zručnosti sa naše kurzy stretávajú s vysokou efektivitou a spokojnosťou našich študentov. Odbúrate neistotu v gramatike a ústnom prejave a naučíte sa prirodzene vystupovať v ruskom prostredí. Investujte do seba a získajte maximum !

 

 • Dĺžka, trvanie kurzu | školenia:  1 deň (resp. dohodou)
 • Úroveň obtiažnosti kurzu: začiatočníci / mierne pokročilí / pokročilí
 • Miesto konania jazykového kurzu "Ruský jazyk":  Bratislava / Slovenská republika /  osobne al. online
 • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / otvorené / ďalšie vzdelávanie a rozvoj
 • Možnosť absolvovať vzdelávanie | forma výuky: denná, individuálna (One on One) al. skupinová / prispôsobujeme potrebám
 • Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím IPP Psychologického Inštitútu v oblasti osobnostného a kariérneho rozvoja
 • Termíny konania: ASAP (ponúkaný kurz a vzdelávanie organizujeme pravidelne - min. 4 * mesačne počas celého kalendárneho roka 2022)
 • Vzdelávacie metódy: individuálne a skupinové riešenie situácií, aktivity, úlohy, prípadové štúdie, analýza, literatúra, odporúčania a riešenia, prax
 • Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenie  (obsah, témy, ciele) prispôsobujeme požiadavkám účastníkov
 • Cieľová skupina a počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje vedomosti a odborné zručnosti / min. počet záujemcov na otvorenie kurzu: 1 účastník

 

jazykove kurzy anglictina nemcina madarcina slovencina jazykova skola

 

kurzy komunikácie skolenia komunikacne zrucnosti seminar