• +421 905 485 153
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Pon - Ned 8:00 - 18:00

Jazykové kurzy | školenia

Vzdelávanie cudzích jazykov | školenia a semináre

Kurzy anglického jazyka

Chcete zlepšiť svoju anglickú komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať anglicky jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať frázy, príbehy, metódy na úspešnú anglickú komunikáciu pre oblasť pracovného života, kariéry, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa zlepšiť svoju anglickú tonalitu a spoznaž efektívne jazykové komunikačné techniky ? Potom je tento kurz priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá anglického jazyka.

kurz anglicky jazyk anglictina english course

Viac informácii 

Kurzy španielskeho jazyka

Chcete zlepšiť svoju španielsku komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať španielsky jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať frázy, príbehy, metódy na úspešnú španielsku komunikáciu pre oblasť pracovného života, kariéry, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa zlepšiť svoju španielsku tonalitu a efektívne jazykové komunikačné techniky ? Potom je tento kurz priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá španielskeho jazyka.

kurz spanielsky jazyk jazykovy kurz

Viac informácii

Kurzy francúzkeho jazyka

Chcete zlepšiť svoju francúzku komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať francúzky jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať francúzke frázy, príbehy, metódy na úspešnú francúzku komunikáciu pre oblasť pracovného života, kariéry, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa zlepšiť francúzku tonalitu a spoznať jazykové komunikačné techniky ? Potom je tento kurz priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá francúzkeho jazyka.

kurz holandsky jazyk holandctina jazykovy kurz

Viac informácii

 

Kurzy maďarského jazyka

Chcete zlepšiť svoju maďarskú komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať maďarsky jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať frázy, príbehy, metódy na úspešnú maďarskú komunikáciu pre oblasť pracovného života, kariéry, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa zlepšiť svoju maďarskú tonalitu a spoznať jazykové komunikačné techniky ? Potom je tento kurz priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá maďarského jazyka.

kurz madarsky jazyk jazykove skolenie hungary

Viac informácii

 

Kurzy slovenského jazyka

Chcete zlepšiť svoju slovenskú komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať slovensky jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať frázy, príbehy, metódy na úspešnú slovenskú komunikáciu pre oblasť pracovného života, kariéry, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa zlepšiť svoju slovenskú tonalitu a spoznať jazykové komunikačné techniky ? Potom je tento kurz priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá slovenského jazyka.

jazykovy kurz slovensky jazyk slovak language course bratislava

Viac informácii

 

Kurzy ruského jazyka

Chcete zlepšiť svoju ruskú komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať rusky jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať frázy, príbehy, metódy na úspešnú ruskú komunikáciu pre oblasť pracovného života, kariéry, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa zlepšiť svoju ruskú tonalitu a spoznaž efektívne jazykové komunikačné techniky ? Potom je tento kurz priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá ruského jazyka.

kurz jazykovy rusky jazyk rustina lektor

Viac informácii

 

Kurzy nemeckého jazyka

Chcete zlepšiť svoju nemeckú komunikáciu v kontakte s druhými ľuďmi ? Chcete sa naučiť komunikovať nemecky jasne, zrozumitelňe a pútavo ? Chcete spoznať frázy, príbehy, metódy na úspešnú nemeckú komunikáciu pre oblasť pracovného života, kariéry, osobných či partnerských vzťahov ? Naučiť sa zlepšiť svoju nemeckú tonalitu a spoznať jazykové komunikačné techniky ? Potom je tento kurz priamo pre Vás. Prihláste sa a spoznajte tajomstvá nemeckého jazyka.

kurz nemecky jazyk nemcina skolenie jazykove

Viac informácii

 

Garancia spokojnosti


 • 100% zákaznícky servis
 • Široká ponuka kurzov
 • Individuálne školenia
 • Skupinové kurzy
 • 97% spokojnosť klientov
 • Kurzy šité na mieru
 • Flexibilné termíny
 • Skvelé ceny
 • 2600+ realizovaných školení
 • Skúsený jazykový lektori
 • Moderné školiace trendy
 • Rýchle jednanie
 1. 100% profesionalita lektorov
 2. Šité na mieru zákazníka
 3. Rýchla dostupnosť
 4. Osobne aj online

Máte záujem o osobnostný a kariérny rast a jazykové vzdelávanie ? Hľadáte inšpiratívny, cenovo výhodný jazykový kurz, školenie či tréning šitý priamo na mieru ? Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, kariérneho a vzťahového rozvoja a vzdelávania. Analyzujeme potreby a navrhujeme pre Vás efektívne riešenia. Pre jednotlivcov, firmy aj organizácie. Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Kontaktujte nás, predneste požiadavky a my sa postaráme o všetko ostatné, aby ste boli spokojní. Či už absolvujete kurz individuálne, alebo dáte prednosť skupinovému školeniu či firemnému vzdelávaniu - pripravíme a realizujeme Vám ho na mieru. S tímom konzultantov, koučov a lektorov sme Vám v oblasti kariérneho a osobného rozvoja plne k dispozícii. Budeme radi, ak si vyberiete z našej ponuky - poradenstva, tréningov, seminárov a ďalšieho odborného vzdelávania. V prípade záujmu a otázok sme tu kedykoľvek pre Vás: Infolinka: +421 905 485 153


 
jazykove kurzy anglictina nemcina madarcina slovencina jazykova skola
 
jazykove kurzy jazykova skola ponuka anglicky jazyk nemecky jazyk slovensky jazyk