• +421 905 485 153
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pon - Ned 8:00 - 20:00

Psychologický a vzdelávací inštitút

Jednotlivcom, tímom aj organizáciám pomáhame rozvíjať osobnostný a profesný potenciál. Ponúkame odborné poradenstvo, koučing, terapiu, mentoring, školenia a ďalšie vzdelávanie dospelých. Analyzujeme Vaše potreby a navrhujeme riešenia. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Pomáhame luďomznásobiťrozvinúťsvoj potenciál

Poradenstvo - Koučing - Terapia - Supervízia - Kurzy - Semináre - Školenia

Máte záujem o osobnostný a kariérny rast ? Hľadáte inšpiratívny, cenovo výhodný kurz, školenie či tréning šitý priamo na mieru ? Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, kariérneho a vzťahového rozvoja a vzdelávania. Analyzujeme potreby a navrhujeme riešenia. Pre jednotlivcov, firmy aj organizácie. Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

100% klientsky servis

Našim klientom a zákazníkom dlhé roky poskytujeme plnohodnotné služby a individuálnu podporu.

Certifikované služby

Účastníci našich poradenských, rozvojových a vzdelávacích programov získavajú cerifikované služby.

Odborná garancia

Všetky naše odborné služby sú garantované skúsenými lektormi a školitelmi pôsobiacimi priamo v praxi.

POSLEDNÉ ČLÁNKY - BLOG

Psychoterapia je zjednodušene povedané „liečba rozhovorom“. Vychádza z uznávaných psychologických teórií a princípov so zámerom pomôcť klientom zmeniť ich uvažovanie, správanie a

Manažérske zručnosti je pojem označujúci požadované zručnosti súčasného manažéra. Najmä ide tieto zručnosti: plánovanie, organizovanie, vedenie ľudí, komunikovanie, rozhodovanie, riešenie problémov a

SME TU pre VÁS

0/7

Našimi školeniami, poradenstvom či koučingom sa snažíme INŠPIROVAŤ K JEDINEČNOSTI. V každom človeku hľadáme to najlepšie. Nie je dôležité len ČO, ale aj AKO. Ľudia dostanú k témam jasný koncept, efektívnu stratégiu ale aj taktiky ako v živote postupovať a následne do tohto vkladajú kus svojej osobnosti. To je tá najlepšia investícia do seba samého.

Našimi školeniami, poradenstvom či koučingom sa snažíme INŠPIROVAŤ K FLEXIBILITE. V každom človeku hľadáme to najlepšie. Nie je dôležité len čo, ale aj ako. Ľudia dostanú k témam jasný koncept, efektívnu stratégiu ale aj taktiky ako v živote postupovať a následne do tohto vkladajú kus svojej osobnosti. To je tá najlepšia investícia do seba samého.

Našimi školeniami, poradenstvom či koučingom sa snažíme INŠPIROVAŤ K ODBORNOSTI. V každom človeku hľadáme to najlepšie. Nie je dôležité len ČO, ale aj AKO. Ľudia dostanú k témam jasný koncept, efektívnu stratégiu ale aj taktiky ako v živote postupovať a následne do tohto vkladajú kus svojej osobnosti. To je tá najlepšia investícia do seba samého.

Info linka: +421 905 485 153

Hľadáte ideálne riešenie v oblasti osobného, vzťahového alebo kariérneho rozvoja ? Potrebujete odborné poradenstvo alebo ďalšie vzdelávania ? Máte na nás otázky, podnety či návrhy ? Chceli by ste sa dozvedieť viac informácii ?  Sme Vám plne k dispozícii, kontaktujte nás a získajte maximum.

info-linka-psycholog-bratislava-online.png
Martin Jancura

"Náš tím vedúcich zamestnancov absolvoval školenie z oblastí manažérskych zručností. Boli sme spokojní s prístupom, obsahom aj cielmi školenia. Lektor bol priamo z praxe, čo nám umožnilo rozšíriť naše vedomosti a zručnosti..."

Martin Jancura Manager, Dell
Martina Jankovska

"Náš tím sa rozhodol zúčastniť sa tembuildingu a zážitkového školenia soft skills zručností. Pracujeme v oblasti zákazníckeho servisu, v neustálom kontakte so zákazníkmi. Teambuilding nám pomohol naštartovať tím a komunikáciu..."

Martina Jankovska Sales, Pelikán
Martin Hricko

"Sme ako firma aktívna v oblasti zdravotníctva. Trpíme nedostatkom ľudí na trhu práce. Vďaka školeniam z oblasti personalistiky a HR, sme dokázali potencionálnych kandidátov následne lepšie osloviť a zaujať. Rozhodne odporúčam .-) 

Martin Hricko HR, SvetZdravia

Aké služby a riešenia ponúkame

Ak hľadáte odpovede na otázky v osobnom, vzťahovom či kariérnom živote ste na správnej adrese. Pokiaľ pátrate po kvalitnom a cenovo výhodnom poradenstve, koučingu, kurze či školení pre seba, svojich blízkych, kolegov či zamestnancov - neváhajte a kontaktujte nás. Od r. 2014 sme pomohli na ceste ďalšieho rozvoja viac ako dvetisíc klientom. Naštartujte pozitívne zmeny v živote !

Nájdete nás

IPP | Psychologický inštitút®
Vzdelávanie - Poradenstvo - Koučing
Email adresa: poradna@gmail.com
Telefonická infolinka: +421905485153
Website: www.PsychologickyInstitut.sk

PONDELOK - PIATOK
08:00 - 18:00
SOBOTA - NEDEĽA
09:00 - 16:00

 

S tímom odborných poradcov, terapeutov, koučov a lektorov sme Vám v oblasti osobnostného, vzťahového a kariérneho rozvoja k dispozícii. Budeme radi, ak si vyberiete z ponuky služieb. Referencie našich klientov sú vizitkou intenzívnej a dlhodobej práce. V prípade záujmu a otázok, sme tu plne pre Vás.

Máte pre násotázky ?podnety ?návrhy ?

Kontaktujte nás

0%
Hodnotenie zákazníkov
0+
Spokojných klientov
0+
Realizovaných projektov
0+
Poradenských stretnutí