• +421 905 485 153
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pon - Ned 8:00 - 18:00
Mediácia ...

Internetove poradenstvo | psychologická internetová poradňa

Psychologická internetová poradňa je tu pre každého, ktor hľadá odpovede na svoje otázky online formou. Vďaka internetu sa môžete spojiť s našimi poradcami a psychológmi takpovediac ihned. Či už formou chatu, emailom alebo video hovorom. Pre všetkých existuje možnosť, ako rýchlo a účinne riešiť vyvstané problémy. Ak teda hľadáte riešenie na problémy v osobnej, vzťahovej alebo kariérnej oblasti, sme tu pre Vás. Naši poradcovia Vám radi poradia v každej životnej situácii.

 

Na online internetovej poradni sme tu pre Teba nonstop. Poradenstvo Ti poskytujeme anonymne, online a bezpečne. Pre vstup do online poradne klikni na chat aplikáciu (vpravo dole) a zadaj akúkoľvek svoju správu. Ak sa chceš porozprávať, hľadáš ďalšie informácie, potrebuješ radu v témach životnej krízi, vzťahov, lásky, rodiny či šikany na pracovisku, v škole alebo potrebuješ akúkoľvek inú psychologickú pomoc, stačí, ak napíšeš niektorému z našich odborne vyškolených poradcov a psychológov, ktorí sú práve online Využívaním našich služieb súhlasíš so zásadami pomoci. Na emailovej alebo chatovej poradni si zvykneme tykať, určite to môžeš skúsiť tiež. Napíš nám aj vtedy, ak sa cítiš sám, si smutný, riešiš otázky zmyslu života, vzťahy, kariéru či osobný život alebo ak nevieš ako ďalej.

 

Psychologická online poradňa je skvelou príležitosťou pre ľudí v dnešných časoch. Vďaka technologiam môžete prostrednictvom svojho mobilného telefonu, notebooku či tabletu kontaktovať odborníkov na duševné a sociálne zdravie. Akékolvek otázky majú svoje odpovede. Nenechajte sa preto odradiť, ak nemôžete z nejakých dôvodov prísť a stretnúť sa s odborníkom, poradcom osobne. Stačí prostrednictvom internetu poslať email, zavolať, napisať do chatu alebo spustiť online konferenčný hovor v dohodnutom čase a s dohodnutým poradcom si v sukromi preberiete potrebné oblasti. Vyťažte maximum, kontaktujte nás online. Online psychológ a poradca Vám ponúka konzultácie prostredníctvom internetu cez videohovor, telefonický hovor, chat alebo mail. Každá z týchto foriem má svoje výhody aj obmedzenia, záleží len na tom, čo preferujete.

Videohovor umožní lepší vzájomný kontakt a obom stranám sprostredkuje neverbálne signály (napr. mimiku), ktoré mnoho krát podstatne obohacujú informácie vyjadrené slovami. Táto forma je najbližšia osobnému kontaktu v poradni.

Telefonický hovor je viac anonymný tým, že nie je vidieť Vašu tvár. Zároveň sa dajú za ticho alebo slová skryť mnohé veci z Vášho prežívania (napr. slzy alebo rozpaky). Telefonický hovor sa tak dá vnímať oproti videohovoru ako viac bezpečná forma psychologického poradenstva.

Chat online zakrýva ešte viac než predchádzajúce dve formy, čím je absolútne anonymný. Strata paralingvistiky (intenzita hlasu, tempo reči, chvenie, odmlky, intonácia a pod.) však môže niekedy spôsobiť nedorozumenia. Naproti tomu chatovanie poskytuje dotatočný čas premyslieť si slová a sústreďuje pozornosť na obsah tým, že v písanej forme sme z časového hľadiska stručnejší ako pri bežnom rozhovore.

Email dáva priestor, aby ste presne naformulovali podstatu toho, čo by ste potrebovali, tak, aby sa na nič nezabudlo. Zároveň nemusíte nič inštalovať a objednávať sa na konkrétny dátum a hodinu. Odpoveď si môžete v súkromí prečítať, hocikedy budete mať čas.

Osobné poradenstvo - v prípade záujmu o stretnutie "naživo" sa viac informácii dozviete na samostatných stránkach psychologicka-poradna.sk Poradňa sa nachádza v Žiline.

 

Psychologickú poradňu môžete využiť v ťažkých situáciách:
- vyrovnávanie sa so životnou stratou, silné pocity hnevu, depresívne ladené nálady, strach, úzkosť a obavy, pochybnosti, chaos, neistota, zložité životné rozhodnutia, osamelosť, stres, vyčerpanosť, podráždenosť, nervozita
- narušené partnerské vzťahy, rozvod, manželská kríza, časté hádky, nevera, žiarlivosť, citové ochladnutie, alkohol, problémy v komunikácii, problémy so svokrovcami
- problémy s výchovou detí, záškoláctvo, poruchy správania, učenie, narušené vzťahy medzi rodičmi a deťmi, krádeže, iné

Za účelom osobného rastu sa dá pracovať na témach:
- sebapoznanie, vnútorný vhľad, pochopenie vlastných podvedomých motívov, porozumenie vlastnému životnému scénaru, integrácia tienistých stránok, rozvoj latentných schopností
- ako pôsobím na druhých, aké vzťahy vytváram a prečo, komunikačné a interpersonálne stratégie, naše masky, ako byť sám sebou, sebavedomie
- rozvoj tvorivosti, fantázia, sny
- objavenie vlastných zdrojov, kvalita života - ako dosiahnúť, aby bol život pre mňa uspokojivý
- životný zmysel, filozofia, spiritualita, iné

 

Online internetové poradenstvo poskytuje teda istú alternatívu k nášmu osobnému poradenstvu.Prostredníctvom online poradne nám môžeš napísať viac o tom, čo v živote prežívaš,potrebuješ poznať odpovede na obšírnejšie otázky alebo hľadáš právnu pomoc. Napísať nám môžeš buď prostredníctvom kontaktného formulára alebo aj zo svojho mailu na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Zakaždým máš zaručenú mlčanlivosť a diskrétnosť počas a po samotnom poradenstve. V závislosti od vyťaženosti poradne sa snažíme odpovedať v najkrajšom možnom termíne, maximálne do 24 hodín.

 

psychologicke poradenstvo psycholog online psychoterapeut poradna

 

Online Counseling psychologicka online poradna psycholog


psychologicka poradna psycholog bratislava online internetove poradenstvo krizova linka pomoci

Poradca je viazaný zachovať mlčanlivosť o veciach, ktoré sa od Teba dozvie počas chatu. Porušením princípu mlčanlivosti nie je zdieľanie skúseností medzi poradcami na supervíznych stretnutiach, konzultácie o priebehu chatu s koordinátorom poradne a jej vedením. Úlohou poradcu je pomôcť Ti a nasmerovať Ťa k riešeniu, no reálne skutky vedúce k zmene musíš vo svojom živote uskutočniť Ty. Online komunikáciou neprestávaš niesť zodpovednosť za svoje kroky. Spoločná komunikácia online prebieha rešpektujúc kultúrne, duchovné, etnické, vekové, rodové, zdravotné a sociálno-ekonomické pomery klienta. Služby sú poskytované ako apolitické a nediskriminujúce. Sme tu plne pre Teba.