• +421 905 485 153
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pon - Ned 8:00 - 18:00
Mediácia ...

Business Coaching | kariérny koučing pre manažérov, tímy a firmy

Business Coaching je jedinečným nástrojom na otvorenie potenciálu ako jednotlivcov, tak aj tímov. Kouč je vašim partnerom, sprevádza vás a podporuje pri stanovení si cieľov, pri ich dosahovaní, pri prekonávaní prekážok a výziev. Vo firmách skvele funguje kombinácia individuálneho a tímového koučingu, pričom témy na koučing sú naozaj rôznorodé. Je užitočné, pokiaľ sa na 1-2 sedenia individuálneho koučingu presná téma zamestnancovi nestanoví. Téma, ktorú potrebuje riešiť prioritne sa mu totižto na povrch vyplaví sama. Často krát nám v úspechu a napredovaní bránia záležitosti nášho osobného života a práve ich vyriešením dokážeme naplno otvoriť svoj pracovný potenciál.Konajte smelo a rozhodne. Nájdite v sebe odvahu nasledovať srdce a vlastnú intuíciu. Verte, že vždy vás povedú tým správnym smerom. V prípade záujmu nás kontaktujte a získajte tak maximum. Business Coaching je skvelou cestou na dosiahnutie vytýčených cielov.

Veľakrát sa ocitáme v situácii, kedy sa nevieme pohnúť ďalej. Nájsť riešenie na Vašu situáciu môžete vďaka koučingu. S koučingom si identifikujete svoje silné stránky, odhalíte svoje schopnosti a rozšírite Vaše myslenie na základe Vašich hodnôt. Ako náš klient si určíte svoje životné priority a ciele. Koučing Vám pomôže aj v oblasti biznisu. Spoločne môžeme vytvoriť biznis plán, stratégiu a zmeniť Vaše podnikanie smerom k lepšiemu. Pomocou koučingu postavte vo svojom podnikaní ekonomiku na pevných základoch a podnikajte už len efektívne. Koučing je technika, ktorá pomáha človeku stať sa silnejším, aby si uvedomil, že len on má právo riadiť svoj život alebo biznis. Prebieha formou dôverného rozhovoru medzi klientom a koučom. Kouč Vás pomocou otázok posunie ďalej, pomôže zvýšiť Váš výkon alebo efektívnejšie dosiahnuť Vaše ciele v živote, v práci a v podnikaní. Naučí Vás, že nemáte čakať kým sa niečo stane alebo kým sa nájde niekto, kto to urobí za Vás ale že máte zobrať svoj život, kariéru a prácu do vlastných rúk.

 

Koučing je metóda, ktorá skutočne podporuje dosiahnutie neobvyklých výsledkov vychádzajúcich z cieľov a následne akčných, strategických krokov, ktoré si koučovaný nastaví. Koučovanie pomáha preklenúť priepasť medzi tým kde sa koučovaný nachádza a kde si praje byť vo svojom osobnom a profesijnom živote, čo je ochotný pre dosiahnutie svojho cieľa urobiť. Pomáha nám pochopiť skryté súvislosti, odhaliť vnútorné, či vonkajšie prekážky a dynamiku vzťahov v rodine, v práci, či inej skupine alebo systéme, ktorá je vedomiu utajovaná a teda ju nie je jednoduché (najmä sami pred sebou) pomenovať slovami. Umožňuje nám uvidieť nové možnosti a postupy ako dosiahnuť naše ciele, znova získať schopnosť vlastnej motivácie, získať vnútorný pokoj, či iný želaný stav.

Tento typ koučingu sa odporúča firmám. Je veľmi dobrým nástrojom, aby sa zamestnanci lepšie cítili v práci, vyriešili si vzťahy s ostanými kolegami, aby pracovali efektívnejšie, boli viac motivovaní a hlavne psychicky vyrovnaní. Business koučing ponúka riešenie aj pre vedúcich alebo manažérov firmy, pomôže im posunúť sa ďalej, vypracovať plán na prichádzajúce obdobie, pomôže rýchlejšie a efektívnejšie dosiahnuť ciele. „Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.“

Kariérny koučing je určený tým, ktorí sa chcú posunúť v ich pracovnom živote. Mnoho klientov sa práve chce zamieravať na vybudovanie vlastného podnikania. Na tento účel je tento štýl koučovania akokeby vyšitý. Veľmi jednoducho a efektívne sa dá vypracovať podnikateľský plán, určiť si presné kroky, ktoré sú nevyhnutné k dosiahnutiu cieľa. Na druhej strane, stretávam sa aj s takými ľuďmi, ktorí sa necítia dobre v ich zamestnaní, potrebujú zmenu ale nevedia, akým smerom sa majú ubrať. Takisto som sa stretla aj s mamičkami, ktoré sú na materskej dovolenke, ale čas sa im kráti a nechcú sa vrátiť do zamestnania. Medzimi mojimi klientmi sú aj študenti, ktorí nevedia čo presne chcú v živote robiť, potrebujú si vyjasniť nejaké veci ohľadom budúcnosti a budúceho zamestnania. Alebo chcú si nájsť prax, len nevedia ako začať. Kariérny coaching Vám na všetky tieto otázky dokáže nájsť odpovede. V prípade záujmu nás kontaktujte a získajte tak maximum !

 

psychologicke poradenstvo psycholog online psychoterapeut poradna

 

coaching koucing koucovanie psycholog psychologicka pomoc


psychologicka poradna psycholog bratislava online internetove poradenstvo

Koučovací rozhovor je hnacou silou, ktorá vo vás generuje nové nápady a riešenia, nové modely správania a tie vás vedú k úspechu. Žijem život cez pocity a tak pracujem aj v koučingu. V biznis koučingu to funguje tiež. A výborne. Spoluprácu zvyčajne začíname Testom atmosféry v tíme. To, ako sa ľudia vo firme cítia nám veľa napovie. Dozvieme sa nielen to, ako fungujú vzťahy, ale aj ako sú nastavené procesy, či fungujú jednotlivé oddelenia, aká je vzájomná komunikácia medzi ľuďmi a oddeleniami, ako sa rozhodujú manažéri, či je v poriadku základná dokumentácia ale taktiež aj to, či je ľuďom jasná vízia a misia spoločnosti, pokiaľ ju firma zadefinovanú má. Práve správne zadefinovanie vízie a misie považujem kľúčové pre úspech akejkoľvek spoločnosti. Mať cieľ a poznať cestu. Vytvoriť si kód úspešnej budúcnosti.